Basket
Prázdny košík

Novo ponúkame archivačné krabice a kartónové prepravky

Autorom je Petr dňa 8. 11. 2016

Archivačná kartónová krabica

Trvá Vám nájsť vizitku viac ako 2 minúty? Počujete sa často opakovať vetu "Včera som to tu mal!" Vždy keď hľadáte nejaký dôležitý dokument, nájdete iný dôležitý dokument, ktorý ste hľadal minulý týždeň? Skúste si predstaviť Váš pracovný priestor čistý, zložky založené a vizitky schované v priehradke.

clanek 4a.jpg
Integrované veko, výrezy na ruky, riadky na popisy. Mysleli sme na všetko.

Niektoré kancelárske pomôcky ako perá a nožnice treba opakovane upratovať, s tým sa nedá nič robiť. Potom máme rôzne dokumenty a papiere, ktoré sa tak často upratovať nemusia, naopak. Jednorazové roztriedenie a založenie dokumentov do hárkov a následné uloženie do archivačnej krabice vyrieši Vašu starosť.

clanek 5.jpg
Aj keď je krabica plná dokumentov, manipulácia s ňou je pohodlná vďaka bočným výrezom.

Mať dokumenty založené v archivačnej krabici má svoje výhody. Integrované veko je ochráni pred prachom a inými nečistotami. Rozmer archivačnej krabice umožňuje spolu uschovať až šesť pákových zakladačov.

IMG_4013.JPG
Zostaviť archivačné krabicu s týmto plánom nebude problém.

Skladanie archivačnej škatule je rovnako jednoduché ako jej používanie, vďaka nákresu konštrukcie na spodnej strane. Tá je navrhnutá tak, aby nebolo potrebné použiť lepidlo. Nie je to samozrejme len o archivačných krabiciach. Ale z vlastnej skúsenosti Vám ich môžeme odporučiť. Veľmi nám uľahčili sťahovanie a potom údržbu kancelárskych priestorov.

Kartónová prepravka

Sú pre Vás plastové prepravky zbytočne drahé? Nemáte toľko priestoru na ich skladovanie? Skúste kartónovú prepravku. Sú rovnako vhodné na skladovanie a prepravu rôznych predmetov ako tie plastové. A keď ich nepotrebujete, môžete ich rozložiť.

clannek a.jpg
V kartónové prepravke môžete prevážať keramiku, zaváranie alebo napríklad jabĺčka.

Jednoduché zostavenie a manipulácia sú veľké výhody aj nášho ďalšieho nového produktu. Kartónová prepravka sa najčastejšie používa na uskladnenie a prepravu zeleniny a ovocia. Je vyrobená z 5-vrstvovej lepenky. To jej zaručuje značnú pevnosť a odolnosť. Jednoduché prekladanie prepraviek umožňujú postranné výrezy na ruky.

clannek 22 a.jpg
Ovocie na seba neskladajte, malo by sa vždy pekne rozprestrieť. Čo na seba skladať môžete sú kartónové prepravky!

Ďalšou výhodou kartónových prepraviek je možnosť stohovania na seba a v prípade, že prepravku nevyužijete, jednoducho ju opäť rozložíte. Ľahko ich tak uskladníte do doby, než bude opäť potrebné previesť na trhy ďalšiu várku zeleniny, drobného textilu, kožených výrobkov alebo keramiky.

clannek 22 abc.jpg
Detail na 5 vrstvou lepenku z ktorej je kartónová prepravka je vyrobená.

Produkty spomenuté v článku

Zľava z každej objednávky

Za každých 5 EUR získate 0,1% zľavy až do výšky 10%.

Poradíme vám

Na vaše otázky v pracovnej dobe odpovieme do 2 hodín. S obalmi pracujeme 10 rokov a o skúsenosti sa s vami delíme na blogu.

Garancia spokojnosti

Ak nebudete s tovarom spokojní, sami si ho vyzdvihneme a vrátime vám plnú cenu.
Copyright © 2020 SECUPACK, s.r.o
Zákaznícka linka: +421 221 028 618, info@top-obaly.sk