28. 10. máme z technických dôvodov ZATVORENÉ. Vaše objednávky preto vybavíme hned v piatok 29. 10. Ďakujeme za pochopenie.

Rozcestník

Basket
Prázdny košík

Novo ponúkame archivačné krabice

Autorom je Petr dňa 8. 11. 2016

Archivačná kartónová krabica

Trvá Vám nájsť vizitku viac ako 2 minúty? Počujete sa často opakovať vetu "Včera som to tu mal!" Vždy keď hľadáte nejaký dôležitý dokument, nájdete iný dôležitý dokument, ktorý ste hľadal minulý týždeň? Skúste si predstaviť Váš pracovný priestor čistý, zložky založené a vizitky schované v priehradke.

clanek 4a.jpg
Integrované veko, výrezy na ruky, riadky na popisy. Mysleli sme na všetko.

Niektoré kancelárske pomôcky ako perá a nožnice treba opakovane upratovať, s tým sa nedá nič robiť. Potom máme rôzne dokumenty a papiere, ktoré sa tak často upratovať nemusia, naopak. Jednorazové roztriedenie a založenie dokumentov do hárkov a následné uloženie do archivačnej krabice vyrieši Vašu starosť.

clanek 5.jpg
Aj keď je krabica plná dokumentov, manipulácia s ňou je pohodlná vďaka bočným výrezom.

Mať dokumenty založené v archivačnej krabici má svoje výhody. Integrované veko je ochráni pred prachom a inými nečistotami. Rozmer archivačnej krabice umožňuje spolu uschovať až šesť pákových zakladačov.

IMG_4013.JPG
Zostaviť archivačné krabicu s týmto plánom nebude problém.

Skladanie archivačnej škatule je rovnako jednoduché ako jej používanie, vďaka nákresu konštrukcie na spodnej strane. Tá je navrhnutá tak, aby nebolo potrebné použiť lepidlo. Nie je to samozrejme len o archivačných krabiciach. Ale z vlastnej skúsenosti Vám ich môžeme odporučiť. Veľmi nám uľahčili sťahovanie a potom údržbu kancelárskych priestorov.

Produkty spomenuté v článku

Zľava z každej objednávky

Za každých 5 EUR získate 0,1% zľavy až do výšky 10%.

Poradíme vám

Na vaše otázky v pracovnej dobe odpovieme do 2 hodín. S obalmi pracujeme 10 rokov a o skúsenosti sa s vami delíme na blogu.
Prečítajte si naše rady

Garancia spokojnosti

Ak nebudete s tovarom spokojní, sami si ho vyzdvihneme a vrátime vám plnú cenu.