Rozcestník

Prázdny košík
 

Prečo máte na firemnej páske len logo firmy s firemným mottom? Nechcete skúsiť zmenu, napríklad "Veselé Vianoce".

Autorom je Petr dňa 3. 10. 2017

Reklamné predmety, polep auta, produktové katalógy, firemné brožúry a ďalšie propagačné nástroje slúžiace predovšetkým na komunikáciu so zákazníkmi a podporu značky dobre poznáte. Nielen firmy z prostredia obalových materiálov využívajú na podobné účely aj firemné lepiace pásky.


Kávu si tiež nezamilujete kvôli logu, ak vám ale zachutí zapamätáte si logo firmy.


Najčastejšie sa na firemnej páske stretnete s logom danej firmy. Prípadne s firemným sloganom. Aj my sami najčastejšie využívame pásku s logom a firemným claimom v našich farbách.

Klasickú firemnú pásku vlastníme aj my, ale iba u nej istoiste nezostane.


Zákazníkom, ktorým pravidelne doručujeme svoje balíky, tak defacto opakovane "hovoríme" to isté. A to je škoda. Priestor na komunikáciu so zákazníkom, ktorý lepiaca páska ponúka, zostáva nevyužitý.

Pritom o inšpiráciu nie je núdza.


Krásna ukážka pútavej grafiky na papierovú lepiacu pásku.


Ukážky pútavej grafiky na papierovú i klasickú lepiacu pásku.


My sme začali Vianočnou páskou. A ako začnete vy?

Pred minuloročnými Vianocami sme sa rozhodli, že naše balíky ozdobíme vianočným prianím. Vznikla tak nová firemná páska v jednoduchom dizajne, s logom a prianím.

Obstaranie podobnej pásky navyše nie je nijako nákladné a minimálny odber začína na 36 kusoch. Pri takom počte kusov sa cena za jeden pohybuje okolo 1,9 - 3 €, ale s narastajúcim počtom kusov cena samozrejme významne klesá. Výslednú cenu ovplyvňuje aj počet farieb, typ lepidla, dĺžka pásky a ďalšie technické vlastnosti. No a ak je dizajn šikovne zrealizovaný, je možné prebytočné lepiace pásky s vianočným motívom použiť aj na budúce Vianoce.


Naša minuloročná firemné páska z vianočného obdobia.

 

Produkty spomenuté v článku